Presoterapija

Presoterapijos hipertenzija

Turinys

  presoterapijos hipertenzija

  Mažinti tinimams, sunkioms ir pavargusioms kojoms atpalaiduoti Mažinti raumenų ir sąnarių skausmus Poveikis ir rezultatai Sumažėjęs  celiulitas ir kūno apimtys Išsivalęs organizmas presoterapijos hipertenzija toksinų ir šlakų Pagerėjusi limfos apytaka, veninė kraujotaka, medžiagų apykaita Stangresnė, elastingesnė ir lygesnė oda Sumažėję tinimai, lengvumas kojose Atsipalaidavimas, pagerėjusi nuotaika ir savijauta Procedūrų kursas Optimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojamas  procedūrų kursas.

  Ypatingai geri rezultatai pasiekiami limfodrenažo procedūras derinant su  vakuuminiu masažu su Starvac Sp2 aparatu  ir  įvyniojimu su Cello geliu. Prieš atliekant šių presoterapijos hipertenzija kursą, rekomenduojama atlikti intensyvų  kūno šveitimą   suaktyvinama kraujotaka, pašalinamas paviršinis negyvų odos ląstelių sluoksnis, dėl to gerėja naudojamų priemonių presoterapijos hipertenzija ir atliekamų procedūrų efektyvumas.

  Dėl suaktyvėjusios limfos ir kraujotakos, pagerėjusios odos mikrocirkuliacijos, priemonių veikliosios medžiagos žymiai geriau įsisavinamos ir pasiekiami žymiai geresni rezultatai  negu nenaudojant specialios kosmetikos.

  presoterapijos hipertenzija

  Kada negalima daryti? Giliųjų venų trombozė arba įtariama trombozė Infekcinės ligos rožė, limfangitas Diagnozuoti ar įtariami piktybiniai navikai Limfodinaminės edemos.

  presoterapijos hipertenzija