Lorista mg plėvele dengtos tabletės N28 - nightshiftc.lt

Lorista hipertenzija

lorista hipertenzija

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumas Lorista hipertenzija galvojate, kad esate nėščia arba galite pastotiapie tai turite pasakyti gydytojui. Dažniausiai gydytojas rekomenduos nutraukti Lorista H vartojimą prieš pastojant arba iš karto, kai tik sužinosite, kad pastojote, ir vietoj Lorista H skirs vartoti kitokių vaistų.

  1. Lorista H, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
  2. LORISTA H /25MG OBD. TAB. N28
  3. LORISTA H, mg/12,5 mg, plėvele dengtos tabletės, N28 | Norfos vaistinė
  4. Diuretikų vaistų nuo hipertenzijos sąrašas
  5. Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra Lorista ir kam jis vartojamas Losartanas Lorista priklauso kraujospūdį mažinančių vaistų, žinomų angiotenzino II receptorių antagonistų pavadinimu, grupei.
  6. Они прислушались.
  7. Lorista H - nightshiftc.lt
  8. Vokiški vaistai nuo hipertenzijos

Lorista H nerekomenduojama vartoti nėštumo metu ir negalima vartoti, jeigu yra daugiau kaip 3 nėštumo mėnesiai, nes po trečio nėštumo mėnesio vartojamas vaistas gali sunkiai pakenkti vaisiui. Žindymo laikotarpis Jeigu žindote arba pradėsite žindyti kūdikį, apie tai pasakykite gydytojui. Lorista H nerekomenduojama vartoti žindymo laikotarpiu, todėl jeigu norėsite žindyti kūdikį, gydytojas skirs kitokį gydymą. Vartojimas vaikams ir paaugliams Lorista H nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra.

LORISTA H 100/25MG OBD. TAB. N28

Vartojimas senyviems pacientams Lorista H veikia taip pat lorista hipertenzija ir yra taip pat gerai toleruojamas daugumos vyresnių, kaip ir jaunesnių suaugusių pacientų.

Daugumai senyvų pacientų reikia tokių pat dozių, kaip jaunesniems pacientams. Vairavimas ir mechanizmų valdymas Pradėjus vartoti šį vaistą, negalima imtis veiklos, kuriai atlikti reikia didelio susikaupimo pvz. Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Lorista H medžiagas Šio vaisto sudėtyje yra laktozės.

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

lorista hipertenzija

Tinkamą dozę, atsižvelgdamas į Jūsų būklę ir tai, ar vartojate kitų vaistų, nustatys gydytojas. Kad kraujospūdis būtų tinkamai reguliuojamas, svarbu vartoti Lorista H lorista hipertenzija gydytojo paskirtą laiką.

Kas yra Lorista ir nuo ko jIs vartojamAs Lorista priklauso vaistų, kurie vadinami angiotenzinui II jautrių receptorių antagonistais.

Pavartojus per didelę Lorista H dozę Perdozavimo atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad kuo greičiau būtų suteikta medicininė pagalba. Dėl perdozavimo gali staigiai sumažėti kraujospūdis, būti juntamas pernelyg dažnas širdies plakimas, suretėti pulsas, atsirasti kraujo sudėties pokyčių ir organizmas netekti skysčių.

lorista hipertenzija

Vis dėlto jeigu praleidote dozę, papildomos dozės gerti nereikia. Toliau vaistą vartokite pagal įprastą planą. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

lorista hipertenzija

Naudojami tokie šalutinio poveikio dažnio apibūdinimai Labai dažni Pasireiškia dažniau kaip 1 iš 10 vaistą vartojusių pacientų. Dažni Pasireiškia nuo 1 iki 10 iš vaistą vartojusių pacientų.

lorista hipertenzija

Nedažni Pasireiškia nuo 1 iki 10 iš vaistą vartojusių pacientų. Reti Pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 10  vaistą vartojusių pacientų. Labai reti Pasireiškia rečiau kaip 1 iš 10  vaistą vartojusių pacientų.

Dažnis nežinomas Dažnis negali būti įvertintas pagal turimus duomenis.

Jeigu pasireiškė sunki alerginė reakcija išbėrimas, niežulys, veido, lorista hipertenzija, burnos ar gerklės patinimas, dėl kurio gali pasunkėti rijimas ar kvėpavimasnutraukite Lorista H tablečių vartojimą ir nedelsdami pasakykite gydytojui arba vykite į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Tai sunkus, bet retas šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti dažniau kaip 1 iš 10  vaistą vartojusių pacientų, bet rečiau kaip 1 iš vaistą vartojusių pacientų.

Gali prireikti skubios medicininės pagalbos ar gydymo ligoninėje.

Lorista poveikio vaikams tyrimai buvo atlikti. Daugiau informacijos teiraukitės savo gydytojo. Kiti vaistai ir Lorista Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai,pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jeigu gydymo Lorista metu vartojate išvardytų vaistų, būtinas ypatingas atsargumas. Kitų kraujospūdį mažinančių vaistų, nes jie gali dar labiau sumažinti kraujospūdį.

Pranešta apie lorista hipertenzija išvardytą šalutinį poveikį. Dažnas šalutinis poveikis pasireiškia rečiau kaip vienam iš 10, bet dažniau kaip 1 iš vaistą vartojusių pacientų - Kosulys, viršutinių kvėpavimo takų infekcija, nosies užsikimšimas, nosies ančių uždegimas, nosies ančių sutrikimas.

Nedažnas šalutinis poveikis pasireiškia rečiau kaip vienam išbet dažniau kaip 1 iš vaistą vartojusių pacientų - Mažakraujystė, raudonos ar rusvos odos dėmės kartais ypač ant pėdų, kojų, rankų ir sėdmenų srityje, atsirandančios kartu su sąnarių skausmu, rankų ir kojų patinimu bei pilvo skausmumėlynės, baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, krešėjimo sutrikimai ir mėlynės.

Retas šalutinis poveikis pasireiškia dažniau kaip vienam iš 10 , bet rečiau kaip 1 iš vaistą vartojusių pacientų - Hipertenzija nėra forumo kepenų uždegimasnenormalūs kepenų funkcijos tyrimų rodmenys. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

LORISTA H, 100 mg/12,5 mg, plėvele dengtos tabletės, N28

Laikyti lorista hipertenzija pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės lorista hipertenzija aplinką.