Co-Perineva 4mg+12.5mg tabletės N30

Hipertenzija perineva

Co-Perineva visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta paros dozė yra viena tabletė, vartojama vieną kartą per parą. Jei Jūsų inkstų funkcija sutrikusi, gydytojas gali nuspręsti keisti dozę.

Tabletę geriausia gerti ryte, prieš valgį.

hipertenzija perineva hipertenzija širdies pažeidimas

Hipertenzija perineva reikia nuryti užsigeriant stikline vandens. Pavartojus per didelę Co-Perineva dozę Jei išgėrėte daugiau tablečių negu reikia, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Labiausiai tikėtinas perdozavimo poveikis yra kraujospūdžio kritimas. Jei kraujospūdis tampa labai mažas galimi jo simptomai yra galvos svaigimas ir alpulysgali būti naudinga atsigulti ir pakelti aukščiau kojas.

Pamiršus pavartoti Co-Perineva Co-Perineva svarbu gerti kasdien, kadangi reguliarus gydymas yra veiksmingesnis. Vis dėlto, jei pamiršote išgerti Co-Perineva tabletę, kitą dozę gerkite įprastu metu. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Nustojus vartoti Co-Perineva Didelio kraujospūdžio liga įprastai gydoma visą gyvenimą, todėl prieš nutraukdamas šio vaisto vartojimą, pasitarkite su gydytoju.

Narkotikų slėgio kontrolė

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką Co-Perineva 2. Šalutinis hipertenzija perineva Co-Perineva, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Jeigu atsiranda bet kuris toliau išvardytas poveikis, nedelsdamas nutraukite vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Patinsta veidas, lūpos, burna, liežuvis ar gerklė, pasunkėja kvėpavimas.

Pasireiškia stiprus galvos svaigimas ar alpulys. Širdis pradeda hipertenzija perineva nepaprastai dažnai arba nereguliariai. Toliau išvardytas galimas šalutinis poveikis. Dažnas pasireiškia mažiau nei 1 iš 10, bet daugiau nei 1 iš vaistą vartojusių žmonių : galvos skausmas, galvos svaigimas, galvos sukimasis, badymo ir dilgčiojimo pojūtis, regos sutrikimas, spengimas ausyse triukšmo pojūtis ausysealpulys dėl mažo kraujospūdžio, kosulys, dusulys, virškinimo trakto sutrikimas pykinimas, pilvo skausmas duobutės srityje, anoreksija, vėmimas, pilvo skausmas, skonio pojūčio sutrikimas, burnos džiūvimas, dispepsija arba virškinimo pasunkėjimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimasalerginės reakcijos pvz.

Prekės formos

Nedažnas pasireiškia mažiau nei 1 išbet daugiau nei 1 iš vaistą vartojusių žmonių : nuotaikos svyravimas, miego sutrikimas, bronchų spazmas krūtinės spaudimas, švokštimas ir dusulysangioneurozinė edema galimi simptomai yra švokštimas, veido ir liežuvio patinimasdilgėlinė, purpura raudoni smulkūs taškeliai odojeinkstų sutrikimas, impotencija, prakaitavimas.

Labai retas pasireiškia mažiau nei 1 iš 10  vaistą vartojusių žmonių : sumišimas, širdies ir kraujagyslių sutrikimai nereguliarus širdies hipertenzija perineva, krūtinės hipertenzija perineva, širdies priepuoliseozinofilinis plaučių uždegimas reta plaučių uždegimo rūšisrinitas užsikimšusi arba bėganti nosissunkios odos reakcijos, pvz. Sergant sistemine raudonąja vilklige tam tikra kolagenozeji gali pasunkėti. Gauta duomenų apie jautrumo šviesai reakcijas odos išvaizdos pokyčius po buvimo saulėje arba dirbtiniuose UVA spinduliuose.

Gali atsirasti kraujo, inkstų, kepenų arba kasos sutrikimų ir pakisti laboratorinių hipertenzija perineva tyrimų rodmenys. Gydytojas gali nurodyti atlikti kraujo tyrimus Jūsų būklei stebėti.

  1. Hipertenzija gerklėje
  2. Sveiki valgiai sergant hipertenzija
  3. Co-Perineva | Vartojimas, šalutinis poveikis | nightshiftc.lt
  4. Co-Perineva 4mg+mg tabletės N30 | nightshiftc.lt

Kepenų nepakankamumo atveju sergant kepenų ligomis gali prasidėti kepenų encefalopatija degeneracinė galvos smegenų liga. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame hipertenzija perineva nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite hipertenzija perineva arba vaistininkui. Co-Perineva 2. Kita informacija jeigu ankstesnio AKF inhibitorių vartojimo metu buvo atsiradę tokių simptomų kaip švokštimas, veido ar liežuvio patinimas, stiprus niežulys arba sunkus odos išbėrimas būklė, vadinama angioneurozine edema arba jei Jums ar Jūsų giminaičiams tokių simptomų buvo atsiradę bet kokiomis aplinkybėmis; jeigu sergate sunkia kepenų liga arba yra būklė, vadinama hepatine encefalopatija degeneracinė galvos smegenų liga ; jeigu sergate sunkia inkstų liga arba jei esate gydomas dializėmis; jeigu kalio kiekis kraujyje yra mažas arba didelis; jeigu manoma, kad Jums gali būti negydytas dekompensuotas širdies nepakankamumas galimi simptomai yra sunkus skysčių kaupimasis, kvėpavimo pasunkėjimas ; jeigu esate daugiau nei 3 mėnesius nėščia.

Taip pat yra geriau vengti Co-Perineva vartoti ankstyvojo nėštumo hipertenzija perineva žr. Specialių atsargumo priemonių reikia: Prieš vartodami Co-Perineva pasitarkite su gydytoju: jeigu yra aortos stenozė svarbiausios iš širdies hipertenzija perineva kraujagyslės susiaurėjimashipertrofinė kardiomiopatija širdies raumens liga ar inksto arterijos stenozė inkstą krauju aprūpinančios arterijos susiaurėjimas ; jeigu yra bet koks širdies ar inkstų sutrikimas; jeigu yra kepenų sutrikimas; jeigu sergate kolagenoze odos ligapvz.

Co-Perineva 4mg+1.25mg tabletės N30

Jeigu manote, kad esate arba galite tapti nėščia, turite apie tai pasakyti savo gydytojui. Ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu Co-Perineva vartoti nerekomenduojama. Vartojamas po trečio nėštumo mėnesio, šis vaistas gali padaryti didžiulės žalos Jūsų kūdikiui, žr.

hipertenzija perineva dieta sveikata širdies ligoninės piramidė šventa

Jei vartojate Co-Perineva tablečių, informuokite gydytoją arba kitokį sveikatos priežiūros specialistą: prieš anesteziją ir arba operaciją; jei neseniai viduriavote, vėmėte arba netekote daug skysčių; prieš dializę ar hipertenzija perineva tankio lipoproteinų aferezę cholesterolio pašalinimą iš kraujo specialiu aparatu ; prieš desensibilizuojamąjį gydymą, mažinantį alergijos bičių ar vapsvų nuodams sukeliamą poveikį; jei bus atliekamas tyrimas, kurio metu injekuojamas kontrastą sukuriantis preparatas, kuriame yra jodo medžiagos, leidžiančios pamatyti organus, pvz.

Sportininkai turi žinoti, kad Co-Perineva tabletėse esanti hipertenzija perineva medžiaga indapamidas gali lemti teigiamą dopingo testą. Vaikams Co-Perineva vartoti negalima. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Co-Perineva tablečių nerekomenduojama vartoti su: ličio preparatais vaistais depresijai gydyti ; kalį organizme sulaikančiais diuretikais spironolaktonu, triamterenukalio druskomis.

Kitų vaistų vartojimas gali keisti gydymo Co-Perineva poveikį, todėl gydytoją būtina informuoti, jei vartojate bet kurį iš toliau išvardytų vaistų, nes būtinos atsargumo priemonės.

Co-Perineva (2)

Kitokie vaistai didelio kraujospūdžio ligai gydyti. Prokainamidas vaistas nuo nereguliaraus širdies plakimo. Alopurinolis juo gydoma podagra. Terfenadinas ar astemizolas antihistamininiai preparatai nuo šienligės ir alergijos.

Kortikosteroidai vaistai nuo įvairių ligų, įskaitant sunkią astmą ir reumatoidinį artritą. Imunosupresantai vaistai, vartojami autoimuninėms ligoms gydyti ir organų atmetimo profilaktikai po organų persodinimopvz.

Kaip tinkamai gydyti hipertenziją su vaistais

Preparatai nuo vėžio. Halofantrinas preparatas nuo kai kurių maliarijos rūšių. Pentamidinas vaistas nuo plaučių uždegimo.

Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra Perineva ir kam jis vartojamas Veiklioji Perineva tablečių medžiaga priklauso vaistų, vadinamųjų angiotenziną konvertuojančio fermento AKF inhibitorių grupei. Tokie vaistai plečia kraujagysles, todėl širdžiai hipertenzija perineva pumpuoti kraują. Kas žinotina prieš vartojant Perineva Perineva vartoti negalima jeigu yra alergija perindopriliui, kitam AKF inhibitoriui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai jos išvardytos 6 skyriuje ; jeigu vartojant Hipertenzija perineva inhibitoriaus Jums buvo pasireiškusi padidėjusio jautrumo reakcija: staigus lūpų ir veido, kaklo, galbūt ir plaštakų bei pėdų, patinimas, dusulys arba užkimimas angioneurozinė edema ; jeigu angioneurozinė edema Jums buvo pasireiškusi kitokiomis aplinkybėmis arba ji buvo kraujo giminaičiams; Jei esate daugiau nei 3 mėnesius nėščia. Taip pat yra geriau vengti Perineva vartoti ankstyvojo nėštumo metu žr. Perineva tablečių nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams.

Vinkaminas vaistas senyvų pacientų simptominiams pažinimo sutrikimams, įskaitant atminties praradimą, gydyti. Bepridilis juo gydoma krūtinės angina. Vaistai nuo širdies ritmo sutrikimo pvz. Digoksinas ir kitokie širdį veikiantys hipertenzija perineva jais gydomos širdies ligos. Baklofenas preparatas, mažinantis raumenų sustingimą, atsirandantį sergant kai kuriomis ligomis, pvz.

Preparatai nuo cukrinio diabeto, pvz. Kalcio preparatai, įskaitant kalcio papildus. Stimuliuojamojo poveikio vidurių laisvinamieji preparatai, pvz.

Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo pvz. Injekciniai amfotericino B preparatai jais gydomos sunkios grybelių sukeltos ligos. Vaistai psichikos sutrikimams, pvz.

Perineva 8mg tabletės N30

Tetrakozaktidas vaistas nuo Krono ligos. Injekciniai aukso preparatai jais gydomas reumatoidinis poliartritas. Co-Perineva vartojimas su maistu ir gėrimais Co-Perineva tabletes geriausia vartoti prieš valgį. Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumas Jeigu esate mankštos poveikis širdies sveikatai manote, kad galite būti pastojusipasakykite apie tai gydytojui.

Jūsų gydytojas lieps Hipertenzijos edemos dieta nebevartoti vaisto prieš planuojant pastojimą arba iš karto sužinojus apie nėštumą ir paskirs kitą vaistinį preparatą vietoje Co-Perineva. Co-Perineva yra nerekomenduojamas hipertenzija perineva nėštumo laikotarpiu ir negali būti vartojamas, jei esate daugiau kaip tris mėnesius nėščia, nes tuomet jis gali labai pakenkti Jūsų kūdikiui.

hipertenzija perineva hipertenzija, kurią sukelia viilma

Žindymo laikotarpis Pasakykite savo gydytojui, jei maitinate krūtimi ar ruošiatės pradėti tai daryti. Co-Perineva nerekomenduojamas krūtimi maitinančioms motinoms. Jei motina nori maitinti krūtimi, gydytojas gali paskirti kitą vaistą, ypač jei norima žindyti naujagimį arba prieš laiką gimusį kūdikį.

Kompozicija

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Co-Perineva budrumo paprastai neveikia, tačiau kai kuriems žmonėms gali pasireikšti įvairių su kraujospūdžio sumažėjimu susijusių reakcijų, pvz. Tokiu atveju gebėjimas vairuoti ir valdyti mechanizmus gali pablogėti. Svarbi hipertenzija perineva apie hipertenzija perineva kurias pagalbines Co-Perineva medžiagas Co-Perineva tabletėse yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Hipertenzija dažnai gydoma sunkia liga, kai liga sukelia širdies sutrikimus ar metabolizmą. Nepaisant to, sukurtos rekomendacijos ir aukšta šiuolaikinių medicinos produktų hipertenzija perineva leidžia tikėtis sėkmingos laivų būklės kontrolės ir kraujo spaudimo lygio. Narkotikų slėgio kontrolė Skirtingų veikimo spektrų vaistai skirti sunkiems sisteminiams sutrikimams, kai kraujo spaudimas yra tiesioginė grėsmė gyvybei ir viršija mm.

Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

Eglė Ereminienė

Kiekvienoje tabletėje yra 4 mg tert-butilamino perindoprilio ir 1,25 mg indapamido. Pagalbinės medžiagos yra kalcio chloridas heksahidratas, laktozė monohidratas, krospovidonas, mikrokristalinė celiuliozė, natrio-vandenilio karbonatas, koloidinis hidratuotas silicio dioksidas, magnio stearatas. Co-Perineva išvaizda ir kiekis pakuotėje Co-Perineva tabletė yra balta ar beveik balta, apvali, šiek tiek abipus išgaubta, nuožulniais kraštais, vienoje pusėje yra vagelė.

Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai hipertenzija perineva į lygias dozes. Tabletės tiekiamas kartoninėmis dėžutėmis. Dėžutėje yra 14, 20, 28, 30, 50, 56, 60, 90 arba tablečių lizdinėse plokštelėse. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.