REKOMENDACIJOS

Hipertenzijos subkompensacija

Turinys

  Skaitykite forume: Dalintis: Man buvo daryta topografine nuotrauka ir echoskopija is kuriu daktarai nustate, kad man vieno inksto policistoze, hipertenzijos subkompensacija, kad ta hipertenzijos subkompensacija reikia salinti chirurginiu budu, ar nera jokiu galimybiu jo isgelbeti, kur geriausios konsultacijos butu galima gauti?

  Dažniausiai vis dėl to yra pasitaikanti abipusė inkstų policistozė. Tai yra tam tikra inkstų anomalija, susidariusi dėl netaisyklingos jungties tarp nefronų sekrecinės ir ekskrecinės dalies.

  Cirozės gydymas Dauguma vyrų ir moterų, išgirdę tokią siaubingą diagnozę, gana protingai klausia savęs: ar galima visiškai išgydyti kepenų cirozę? Deja, šiuolaikinė medicina neturi tokių galimybių. Vienintelis veiksmingas būdas atsikratyti ligos yra transplantuoti donoro organą, tai yra, persodinti kepenis.

  Liga išsivysto, kai proksimalinės nefrono dalies kanalėliai baigiasi aklinai, nenuteka pirminis šlapimas, to pasekoje kanalėliai plečiasi ir susidaro įvairaus dydžio cistos, kurios spaudžia sveiką inksto audinį ir sutrikdo jo veiklą, dėl ko vystosi inkstų funkcijos nepakankamumas.

  Yra skiriamos trys ligos stadijos : kompensacijos, subkompensacijos ir dekompensacijos.

  hipertenzijos subkompensacija fluorografija hipertenzijai gydyti

  Gydymas parenkamas priklausomai nuo šios stadijos. Taikomas simptominis gydymas : gydoma pats inkstų hipertenzijos subkompensacija nepakankamumas, mažakraujystė, hipertenzija, pielonefritas.

  hipertenzijos subkompensacija jei tėvas serga hipertenzija

  Esant didelėms cistoms, jos punktuojamos. Operacinis gydymas taikomas cistoms supūliavus.

  hipertenzijos subkompensacija piliulių suderinamumas sergant hipertenzija

  Siųsti draugui:.